Reklama

Dwie nowe gry na podstawie twórczości Philipa K. Dicka

Studio filmowe Halcyon wykupiło prawa do tworzenia gier i filmów na podstawie twórczości Philipa K. Dicka, słynnego autora powieści i opowiadań science-fiction.

Dzięki temu Hollywood w przyszłości ma doczekać się trzech nowych produkcji (w tym jednej animacji), a branża wirtualnej rozrywki - dwóch nowych tytułów.

Powstałe w zeszłym roku studio filmowe Halcyon ogłosiło, że zakupiło licencje na wszelkiego rodzaju adaptacje dzieł Philipa K. Dicka, słynnego amerykańskiego pisarza science-fiction. Planowane są dwie gry wideo i trzy kinowe produkcje, w tym jedna animacja. Na razie nie wiadomo, które historie stworzone przez Dicka posłużą za źródłowy materiał dla tych projektów, tak jak nieznane są żadne inne informacje na ich temat. Wiadomo natomiast, że tworzenie wspomnianych gier nie zostanie zlecone żadnej zewnętrznej firmie, tylko zajmie się tym nowo utworzone studio Halcyon Games. Jego pierwszymi produkcjami będą tytuły oparte na filmie Terminator Salvation: The Future Begins, zaplanowanym na wiosne przyszłego roku. Po ich premierze dowiemy się, czy prawa do gier na podstawie klasyki gatunku s-f są w dobrych rękach.

Reklama

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Science | studio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy