Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Duke Nukem Forever - kiedy premiera?

Duke Nukem Forever, czyli niekończąca się opowieść. Fani czekają na tę grę od 1997 roku, już 13 lat. Czy czternasty rok oczekiwania, który niedawno się rozpoczął będzie ostatnim?

Bukmacherzy firmy Betsafe.com postanowili ocenić szansę na wyjście Księcia na świat jeszcze w tym roku.

Reklama

Według bukmacherów Duke Nukem Forever może ukazać się jeszcze w maju tego roku. W końcu 31 maja, to termin premiery, który pojawił się w ofercie katalogowej gry w sklepie internetowym Amazon. Jeśli tak się właśnie stanie, to Betsafe za każde postawione na to zdarzenie 10 złotych zapłaci 13. Ale Książę nie należy do takich, którzy są punktualni i oficjalna data premiery wciąż nie jest znana...

Dlatego bukmacherzy równie wysoko oceniają szanse na to, że gra pojawi się w sprzedaży pomiędzy czerwcem a grudniem tego roku. Kurs na takie rozwiązanie wynosi 1.80. Z kolei aż trzykrotnie można pomnożyć swoje pieniądze, jeśli ktoś uważa, że aby zobaczyć Księcia w akcji trzeba będzie poczekać do 2012 roku.

Już dawno krążą dowcipy na temat premiery najnowszego Duke'a: - Jak długo trzeba będzie czekać na Duke Nukem Forever? - Forever... I na to najsmutniejsze rozwiązanie Betsafe również przygotował kursy. Jeśli ktoś uważa, że DNF nie ukaże się nigdy, to swoje pieniądze pomnoży aż dziesięciokrotnie.

Miejmy jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie i już niedługo wszyscy będziemy mogli wraz z Księciem przeżyć kolejną przygodę.

(Informacja Prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje