Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Droga na BlizzCon - przystanek w Warszawie

Pojawiły się najnowsze informacje na temat European Battle.net Invitational 2011. Została także uruchomiona oficjalna strona wydarzenia: http://eu.battle.net/blizzcon/tournament/eu-regionals

Począwszy od dzisiaj, aż do finałowego weekendu, na oficjalnej stronie European Battle.net Invitational 2011 znajdziecie masę nowinek, wiadomości i ciekawostek związanych z turniejem. Czytelnicy i fani elektronicznej rozrywki znajdą tam wszystkie niezbędne informacje o imprezie, jej uczestnikach i możliwościach śledzenia zawodów nie tylko na miejscu, w Warszawie, ale również za pośrednictwem internetu przez darmowy stream HD.

Reklama

W dniach 6 i 7 sierpnia w Warszawie, ośmiu czołowych graczy w StarCraft II oraz osiem najlepszych zespołów w World of Warcraft 3na3 arena z Europy stanie w szranki w turnieju European Battle.net Invitational 2011. Przyjdzie im się zmierzyć o ponad 50 000 USD w nagrodach pieniężnych i prestiżowe miejsca w Global Battle.net Invitational 2011, rozgrywanym na BlizzCon, w Anaheim, w Kalifornii.

Ważne informacje na temat European Battle.net Invitational 2011

Kiedy: 6 i 7 sierpnia 2011 r.

Turnieje: czołowi gracze w StarCraft II i najlepsze zespoły w World of Warcraft

Atrakcje: odwiedzający mogą bawić się w otwartej strefie, gdzie dostępne będą gry Blizzarda i spotkać się z jego pracownikami oraz innymi graczami.

Gdzie: Multikino; Centrum handlowe "Złote Tarasy"; Warszawa, Polska

Adres: Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa

Stream: darmowy stream na żywo w jakości HD na oficjalnej stronie.

Pula nagród: 52 400 USD

Wstęp: darmowy

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje