Dragon Age: Seks z krasnalem-transwestytą

Oto news dnia, tygodnia, miesiąca, a może nawet roku. David Gaider, scenarzysta Dragon Age: Początek (produkcji znanej mu zapewne raczej pod oryginalnym tytułem Dragon Age: Origins), zdradza co czeka nas w świecie gry podczas wizyty w domach publicznych...

W rozmowie z przedstawicielami serwisu Destructoid, David Gaider, scenarzysta gry Dragon Age: Początek zaczął opowiadać o tym, dlaczego ważne są lżejsze elementy w fabule tak mrocznych produkcji, jak nowe dzieło studia BioWare.

"Kiedy mówimy o mrocznej grze, po prostu muszą niej pojawić się lżejsze momenty. Służą one jako kontrast dla poważniejszych, cięższych treści. Dlatego muszą być sceny humorystyczne i lekkie, by wtedy, gdy trafisz na coś mrocznego, jeszcze bardziej uderzyło cię to w bebechy. To sprawia, że rozgrywka budzi dużo większe emocje" - zaznacza Gaider.

Reklama

Ok. Z tym możemy się zgodzić. Później jednak Gaider postanowił zilustrować swoją tezę pewnym przykładem i... chyba trochę go poniosło. A już na pewno poniosło ekipę BioWare, jeśli to, o czym mowa, rzeczywiście jest w grze:

"Mamy taką scenę, że wykonując pewien quest musisz pójść do domu publicznego. Burdelmama pyta gracza, co go interesuje, a jedna z odpowiedzi do wyboru to słowa . Jeśli je wybierzesz, idziesz do wyznaczonego pokoju, a tam zobaczysz jedną z losowych, przygotowanych przez nas scenek. Mogą to być na przykład dwa nugi. Co to są nugi? To takie podziemne stwory, skrzyżowanie królika ze świnią, które wcześniej spotyka się w jaskiniach krasnoludów. Kiedy na nich klikniesz, pojawia się komunikat . Albo możesz trafić na kransala-transwestytę, z ustami pomalowanymi szminką itd. Gdy na nim klikniesz ma nieprzenikniony wyraz twarzy i mówi coś w stylu ".

Na szczęście na koniec Gaider postanowił nas uspokoić:

"Ale nie ma seksu ze zwierzętami. Oczywiście znajdą się tacy, którzy powiedzą, że sugerujemy seks ze zwierzętami, bo umieszczamy w tym pokoju zwierzaki, ale to tylko taki dowcip. To wszystko".

Komentarze?

CDA
Dowiedz się więcej na temat: scenarzysta | seks
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy