Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dragon Age II w milionie egzemplarzy

Możemy mówić na temat tej gry, co tylko zechcemy - że jest zbyt łatwa, że to już nie prawdziwe RPG itd... Ale ona i tak sprzedaje się doskonale.

Pierwsza część Dragon Age uzyskała w takich portalach, jak GameRankings.com, średnią ocen na poziomie 90%. Sequel zdobył zaledwie około 80%. A która odsłona sprzedawała/sprzedaje się lepiej? Dwójka. BioWare poinformowało, iż gra rozeszła się w milionie egzemplarzy w ciągu niecałych dwóch tygodni.

Reklama

Twórcy podkreślają, że nie chodzi tutaj o liczbę pudełek, które powędrowały do sklepów. Pisząc "sprzedane", mają na myśli egzemplarze gry, które trafiły już w ręce graczy.

"Dzięki takim graczom jak wy, Dragon Age II zaliczyło świetny start, pokonując granicę miliona egzemplarzy w mniej niż dwa tygodnie i szybciej niż uczyniło to Dragon Age: Początek" - napisało BioWare na oficjalnej stronie.

Jest i nagroda dla graczy, którzy postanowili kupić Dragon Age II. Jeśli do nich należysz, możesz zdobyć darmową kopię gry Mass Effect 2 w wersji na PC (która, notabene, zostałą wybrana wielokrotnie najlepszą grą ubiegłego roku). Wystarczy, że wykonasz określone czynności do 30 kwietnia. Jakie to czynności, przeczytasz pod tym adresem: http://dragonage.bioware.com/me2offer/

Prezent bardzo nam się podoba i pomimo że większość z nas posiada już własną kopię Mass Effect 2, to doceniamy gest BioWare. Jednak, mimo wszystko, prosilibyśmy, aby trzecia część Dragon Age (która niewątpliwie powstanie) była pod względem jakości bliższa jedynce niż dwójce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje