Reklama

Dota 2: Valve ujawnia statystyki zamkniętej bety

Jeśli dopiero niedawno zorientowałeś się, że League of Legends to najbardziej grana gra na świecie, możesz uniknąć podobnego przeoczenia w przyszłości.

Dane dotyczące liczby meczy rozegranych w zamkniętej becie gry Dota 2 wskazują na to, że na horyzoncie kroi się kolejny megahit!

Studio Valve, producent gry Dota 2, ujawniło dane dotyczące zamkniętej bety tej produkcji. Okazuje się, że choć dostęp do niej jest ograniczony, każdego miesiąca w rozgrywkach uczestniczą trzy miliony unikatowych użytkowników. Wystarczyło to, by od rozpoczęcia testów rozegrano łącznie ponad 100 milionów meczy.

Co prawda do 32 milionów miesięcznych aktywnych użytkowników League of Legends jeszcze trochę brakuje, ale kiedy dostęp do Doty 2 stanie się wreszcie nieograniczony, a do promocji tego tytułu Valve wykorzysta platformę Steama różnica szybko może zniknąć.

Reklama

Ktoś w Blizzardzie musi sobie pluć w brodę, że zawczasu nie zabezpieczył sobie praw do Doty - marki, która jak by nie patrzeć, zaczęła się od "moda' do Warcrafta...

Halo: Twórcy serii zapowiadają zupełnie nową jakość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje