Dodatki do Mortal Kombat

Nowy Mortal Kombat zapowiada się na jedną z najlepszych odsłon serii, i to nie tylko dlatego, że będzie tą najbardziej brutalną.

Kolejny argument - tryb multi. Twórcy mają co do niego wielkie plany, mówiąc, że będzie "najbardziej rozbudowanym w gatunku bijatyk".

Redaktorzy serwisu GameHorizon mieli okazję porozmawiać z głównym projektantem nowego Mortal Kombat, Johnem Edwardsem. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że kierowana przez niego ekipa ma bardzo duże plany związane ze wspieraniem tej gry w sieci.

Na początek - oczywiście obowiązkowe - DLC: "Planujemy DLC związane z wieloma rzeczami. Może z nowymi postaciami, nowymi wykończeniami [fatality i wszystkie inne podobne "końcówki"], jest wiele możliwości. Na samym końcu możemy wesprzeć grę nowymi arenami, atakami czy usprawnieniami w systemie walki" - tłumaczy Edwards.

Reklama

To nie koniec pomysłów twórców Mortal Kombat na wykorzystanie sieci. "Mamy bardzo rozbudowany tryb zabawy sieciowej. Nie mogę wnikać [na tym etapie] w zbyt wiele szczegółów, ale zanosi się, że będzie to najbardziej rozbudowany mutliplayer w gatunku bijatyk" - wyjaśnia projektant.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: dodatki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy