Reklama

Disney Infinity: Odpowiedź Disney'a na Skylanders

Activision - o czym często zapominamy - to kolos stojący nie na jednej (Call of Duty) nodze, a na dwóch: całkiem sporo do skarbca koncernu dorzuca też popularna na Zachodzie seria Skylanders.

Interes w "grach, do których dokupuje się zabawki" zwęszył też ponoć Disney, który pracuje nad Disney Infinity, swoją produkcją tego typu.

Reklama

Doniesienia te mają na razie status plotek, ale są całkiem obszerne jak na takie pozbawione wagi bla, bla, bla. Jak donosi serwis Stich Kingdom, specjaliści od wszystkiego, co jest związane z Disneyem, gra Disney Infinity powstaje i podobnie, jak w Skylanders, polegać będzie na kierowaniu postaciami, które w wirtualnym świecie pojawią się wtedy, gdy na dołączanym do konsoli (planowane są wersje PS3, X360, WiiU i 3DS) portalu postawimy zabawkę.

Startowy pakiet ma zawierać Sulleya z Potwórów i Spółki, pirata Jacka Sparrowa oraz Pana Iniemamocnego. Pojawią się jednak również boostery, które przyniosą innych bohaterów, mówi się o takich postaciacj, jak Mike Wazowski, Randall, Hector Barbossa, Davy Jones, Elastyna, Syndrome, Dash, Violet, Woody, Jack Skellington, Agent P, Rapunzel, Anna, Królowa Lodu, Mickey Czarodziej, Złomek i Francesco Bernoulli. Jako ojciec niemal trzyletniego syna część z nich rozpoznaję... Gra miałaby ukazać się w przyszłym roku, najpewniej w sezonie świątecznym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje