Reklama

Diablo III: Blizzard przeprasza za problemy z serwerami

Premiera Diablo III nie przebiegła pomyślnie - serwery gry nie wytrzymały pod naporem graczy.

Mało tego - niektórzy wciąż mają problem z zalogowaniem się do gry. Blizzard wystosował oficjalny list, w którym przeprasza za zaistniałą sytuację.

Blizzard zaznacza, że wie o problemach z serwerami i przeprasza graczy, którzy nie mogli cieszyć się swobodnie rozgrywką w Diablo III.

"Byliśmy pod wielkim wrażeniem waszego graczy entuzjazmu - i szczerze żałujemy, że wasza krucjata przeciwko Panu Terroru została udaremniona nie przez zastępy demonów, a ziemską infrastrukturę" - czytamy w oświadczeniu.

"Jak wiecie, techniczne problemy występujące w ciągu kilku godzin po premierze gry, sprawiły, że gracze otrzymywali komunikaty o błędach i mieli kłopoty z zalogowaniem się na swoje konto. Te problemy wystąpiły znowu minionej nocy na serwerach amerykańskich i europejskich. Pomimo naszych przewidywań, okazało się, że nasze przygotowanie do premiery nie było wystarczające" - czytamy dalej w liście.

Reklama

Blizzard dodaje, że monitoruje serwery 24 godziny na dobę i w tej chwili, po wprowadzeniu pewnych poprawek, działają one sprawnie. Mimo to nadal ich wydajność będzie poprawiana, co wiązać będzie się z krótkimi przerwami w funkcjonowaniu.

Do tego zdecydowano się opóźnić uruchomienie transakcji w domu aukcyjnym za prawdziwe pieniądze, które planowane było na 22 maja.

Wibrator dla porzuconych z powodu Diablo III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje