Reklama

Deus Ex zapewni ponad 25 godzin rozgrywki

Twórcy Deus Ex 3 zapowiadają, że ich produkcja nie będzie należała do krótkich. Jej ukończenie ma zająć przynajmniej 25 godzin rozgrywki.

Produkcja tytułów, które dają rozrywkę na wiele godzin ostatnimi czasy zdecydowanie nie jest w modzie. Tym bardziej powinien cieszyć fakt, że autorzy Deus Ex 3 chcą nam zaserwować produkcję o bardzo przyzwoitym czasie rozgrywki.

Aby ukończyć wspomniany tytuł będziemy bowiem potrzebowali co najmniej 25 godzin intensywnego grania.

Wynik to bardzo dobry, zważywszy na to, że ostatnimi czasy coraz częściej mamy do czynienia z grami FPS, które można spokojnie ukończyć w czasie trwania jednej nocy. Dodatkowo warto nadmienić, że przedstawiciele Eidos Studios jednocześnie sugerują, że gra będzie bardzo złożona i oferująca sporą dowolność. Z pewnością przyczyni się do chęci kilkukrotnego jej ukończenia.

Reklama

Sama gra to ponowny powrót do futurystycznego świata znanego nam z części poprzednich. Fabuła przedstawiona w zapowiadanym tytule przedstawia nam jednak wydarzenia mające miejsce przed tymi, które znamy z pozostałych części serii Deus Ex.

Trzon rozgrywki pozostanie ten sam. Nie zabraknie sporego arsenału broni i podnoszących nasze umiejętności implantów. Wszystko to przyda się w czasie trwania potyczek, które mają mieć nieco bardziej dynamiczny charakter niż poprzednio.

Fragment rozgrywki z gry Deus Ex: Human Revolution:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama