Reklama

Dead Space 2 z multiplayerem?

Coraz więcej informacji wskazuje, że możemy się spodziewać kolejnej części Dead Space, świetnego survival horroru wydanego w ubiegłym roku przez Electronic Arts.

Firma ta na swoich stronach umieściła ankietę związaną z tą grą.

Z pytań zadanych przez EA wywnioskować można, że wydawca zastanawia się nad dodaniem multiplayera do kolejnego Dead Space. Pracownicy tej firmy chcą się dowiedzieć, co fani sądziliby o wprowadzeniu trybu kooperacji i deathmatcha do tego survival horroru. Poza pytaniami o tryb sieciowy, w ankiecie znajdują się również pytania o nowe funkcje gry oraz scenariusz. Można ją znaleźć pod tym adresem.

Mimo, że EA oficjalnie nie zapowiedziała jeszcze kontynuacji Dead Space, od jakiegoś czasu w sieci systematycznie pojawiają się informacje sugerujące, że amerykańskie studio na pewno zajmie się stworzeniem sequela lub już nad nim pracuje. Na krótko po ubiegłorocznej premierze gry, Frank Gibeau, szef EA Games wspomniał o możliwości przygotowania kontynuacji Dead Space'a. Natomiast w lutym tego roku, na oficjalnej stronie gry pojawiła się tajemnicza grafika, którą fani interpretowali między innymi jako zapowiedź kolejnej części survival horroru.

Reklama

Pierwsza odsłona Dead Space miała swoją premierę w październiku ubiegłego roku. Gra czerpiąca wzorce z innych tytułów okazała się bardzo ciekawym połączeniem kilku gatunków i odniosła spory sukces.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje