Reklama

Dead Space 2 oficjalnie wyprzedził pierwowzór

Kilka dni temu były to tylko spekulacje i przewidywania analityków. Dzisiaj jest to stan faktyczny, potwierdzony przez Electronic Arts.

Od początku wierzyliśmy mocno, iż Dead Space 2 sprzeda się lepiej niż część pierwsza. To po prostu musiało się stać - od premiery jedynki marka Dead Space zdecydowanie zyskała na mocy i było niemal pewne, że kontynuacja odniesie sukces. No i rzeczywiście, radzi sobie naprawdę dobrze.

Electronic Arts jest bardzo zadowolone z wyników sprzedaży. Od premiery, czyli przez zaledwie nieco ponad tydzień, udało się sprzedać już prawie dwa miliony kopii, a więc dwa razy tyle, ile na tym etapie miała sprzedanych egzemplarzy jedynka. Nic, tylko pogratulować!

Reklama

"Gra zadebiutowała ze średnią ocen 91% i zbliża się już do progu dwóch milionów sprzedanych kopii. To dwukrotnie lepszy wynik niż ten osiągnięty przez pierwszego Dead Space'a" - oznajmił John Schappert, dyrektor ds. operacyjnych w Electronic Arts.

Potwierdziły się przewidywania analityka Arvinda Bhatii, którego zdaniem dwójka powinna sprzedać się dwa razy lepiej niż jedynka. A może sprzeda się jeszcze lepiej.

Główny bohater gry w roli żywego GPS-a

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy