Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dead Island: Kolejna pozycja do twojej biblioteczki

Są książki Assassin's Creed, za jakiś czas pojawi się coś na temat Battlefielda 3, a niedługo do kolekcji będziecie mogli mieć dorzucić też papierową wersję Dead Island.

Nie wiadomo jeszcze, czy wyjdzie w Polsce, ale cóż - zombie są chodliwym tematem, więc dziwnie by było, gdyby ktoś postanowił nas pominąć.

Reklama

9 września na półki wyspecjalizowanych sklepów z makulaturą trafi książka Dead Island. Autorem jest Mark Morris, który w przeszłości napisał też książki na podstawie Hellboya, Torchwood i Dr Who, tak jak i kilka własnych, w tym Cinema Futura, oraz The Deluge and Stitch.

Morris specjalizuje się w horrorach i thrillerach, więc zapewnienia, że jego książka będzie: "przerażającym spojrzeniem do wnętrza horroru czterech osób, które mimowolnie znalazły się na ostatecznych wakacjach z piekła" wydają mi się trochę zabawne (szczególnie ten fragment o "ultimate holiday from hell"), ale może doczekamy się czegoś przyzwoitego.

Jakoś nie wierzę w to, że przy ogólnym wizerunku zombie w Dead Island i typowo slasherowej rozgrywce będzie to cokolwiek naprawdę wartościowego, ale cóż: trzymajmy kciuki!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje