Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dark Souls: Będzie wersja PC? Jest petycja graczy

Dark Souls to produkcja wydana tylko na konsole, jednak jeden z przedstawicieli Namco Bandai stwierdził niedawno, że firma gotowa jest rozważyć stworzenie wersji PC, jeśli zobaczy, że ludzie chcą takiej edycji.

Nie trwało długo i powstała petycja, którą podpisało ponad 60 tysięcy osób. Co na to Namco Bandai? Jest pozytywna reakcja!

Reklama

Tydzień temu administrator oficjalnego forum Namco Bandai i community manager firmy, Tony Shoupinou, stwierdził, że Dark Souls nie jest grą typowo konsolową i przeniesienie jej na PC byłoby możliwe. Zaznaczył jednak, że musi być odpowiednie zapotrzebowanie na taką wersję - np. udowodnione poprzez petycję.

Gracze bardzo szybko zareagowali i utworzyli takową. W tej chwili podpisało ją ponad 65 tysięcy osób. To "pospolite ruszenie" nie umknęło uwadze Namco Bandai - na forum firmy Shoupinou oznajmił, że petycja została zauważona przez jego "szefów".

"Cholera, jesteście niesamowici! Pisząc szczerze, nie spodziewałem się tak ogromnego wsparcia. Moi szefowie przyszli nawet do mnie porozmawiać o tym, po tym, jak informacja o petycji obiegła cały świat. Jeśli chcieliście zwrócić uwagę Namco Bandai, udało wam się. Przyszłość jest teraz w waszych rękach i mam nadzieję, że będziecie dalej wspierać tę petycję. Stawiam sobie za cel, by odpowiednie osoby w Namco Bandai miały na oku ten ogromny wysiłek! Wielkie dzięki!" - napisał Tony Shoupinou.

Samą petycję znajdziecie tutaj: http://petitionbureau.org/DarkSoulsForPC. Warto ją podpisać - dzięki temu szanse, że Dark Souls trafi na PC są coraz większe.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje