Czego najbardziej żałuje Peter Molyneux?

Peter Molyneux to człowiek znany z tego, że lubi dużo mówić i często składa obietnice, które nie znajdują pokrycia w rzeczywistości.

Ale co było jego najgorszą wypowiedzą? Już wiemy - sir Molyneux podzielił się bowiem ze światem słowami, których najbardziej żałuje. Zrobił to w trakcie wystąpienia na trwającej w Wielkiej Brytanii imprezie Eurogamer Expo.

Jak wyjaśnia Molyneux, jeszcze w 1996 roku, tuż po tym, jak opuścił studio Bullfrog, prowadził wczesne rozmowy o pierwszym Fable. "(Po odejściu z Bullfrog) Pracowaliśmy ciężko nad stworzeniem nowej ekipy, Big Blue Box (studio utworzone z byłych pracowników Bullfroga). Byliśmy szczęściarzami, i szybko podpisaliśmy kontrakt z Microsoftem. Wtedy wyszedłem do prasy i powiedziałem coś strasznego" - wspomina sir Peter.

Reklama

"Najprawdopodobniej była to najgorsza rzecz, jaką powiedziałem w życiu. Powiedziałem, że Fable będzie najlepszym RPG-iem wszechczasów. Dopiero wtedy pojąłem, że rozmawiając z dziennikarzami możesz popełnić tak wielki błąd - teraz już wiem, że nie można po prostu rzucać takich słów na wiatr, wprawiając wszystkich w ekscytację" - opowiada.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: Peter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy