Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cywilizacja będzie solidnie łatana

Sid Meier's Civilization V spełniła pokładane w niej nadzieje, zdobyła bardzo wysokie oceny w prasie i sprzedaje się bardzo dobrze. Nie znaczy to jednak, iż jest bezbłędna...

Każdy, kto grał w Sid Meier's Civilization V, wie, że zawiera ona całkiem pokaźną liczbę mniejszych lub większych błędów (na szczęście więcej jest tych mniejszych). Oczywiście gra jest tak dobra, że można jej to wybaczyć, jednak twórcy nie spoczywają na laurach i przygotowują właśnie pierwszą dużą łatkę dla niej.

Reklama

Informacja na temat prac nad łatką pojawiła się na oficjalnym forum internetowym firmy 2K Games, dokładnie w tym wątku. (http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/10/13/big-civ-v-patch-in-the-works.aspx) Znajdziesz tam pełną listę wszystkich poprawek, które wejdą w jej skład.

Patch będzie oznaczony numerem 1.1 i wprowadzi poprawki przede wszystkim w zakresie sztucznej inteligencji oraz balansu jednostek zawartych w grze. Pojawi się również wiele drobnych usprawnień, dzięki którym Cywilizacja stanie się bardziej stabilna.

Nie wiemy, kiedy łatka zostanie wypuszczona. 2K Games nie podało nawet przybliżonej daty, w okolicach której moglibyśmy się jej spodziewać. Wiemy natomiast, że będzie to pierwszy poważniejszy patch do gry, ale nie ostatni - twórcy z czasem zamierzają eliminować kolejne problemy.

Dowiedz się więcej na temat: cywilizacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje