Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Criterion Games: Będzie kolejny Burnout!

Od kilku lat studio Criterion Games skoncentrowało się na kolejnych odsłonach Need for Speeda, odkładając swoją sztandarową serię Burnout na bok (nie licząc wydanego w ubiegłym roku średniego Burnout Crash).

W jednym z wywiadów przedstawiciele studia zapewnili jednak, że nie skończyli ze swoim cyklem i kiedyś do niego powrócą.

Reklama

W wywiadzie udzielonym serwisowi The Guardian Craig Sullivan, dyrektor kreatywny studia Criterion Games, przyznał otwarcie, że jego ekipa zrobi kiedyś "nowego Burnouta".

"W czasie prac nad NFS-em myślimy o naprawdę dobrych pomysłach, które nie pasują do tej serii, ale zbadamy je w Burnoucie. Nie robilibyśmy też kolejnych NFS-ów i Burnoutów, jeśli nie bylibyśmy pewni, że gry wyścigowe mają przed sobą długi żywot i możemy wyznaczać nowe granice w gatunku" - mówi Sullivan.

Sullivan nie wykluczył również, że Criterion Games stworzy nową wersję Road Rash - wydanej pierwotnie w 1991 roku produkcji traktującej o nielegalnych ulicznych wyścigach motocykli, w której można było wygrać nie tylko dojeżdżając do mety na pierwszym miejscu, ale i eliminując przeciwników siłą. Według Sullivana, Road Rash "dobrze pasowałoby do Criteriona".

Human Must Answer: Shooter od twórców S.T.A.L.K.E.R.-a

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje