Reklama

CoD: Black Ops otrzyma serwery dedykowane

Nie powtórzy się afera, jaka miała miejsce przy okazji Modern Warfare 2. Najnowsze Call of Duty zostanie wzbogacone o serwery dedykowane.

Mark Lamia, szef studia, zapowiedział w rozmowie z magazynem PC Gamer, że najnowsze Call of Duty w wersji na PC otrzyma serwery dedykowane do rozgrywki multiplayer. To zdecydowanie dobra wiadomość - przypomnijmy, że w ostatniej odsłonie cyklu, Modern Warfare 2, gracze nie mieli dostępu do popularnych "dedyków", co poskutkowało ogromną liczbą sprzeciwów.

Jak oznajmił Lamia, zasadniczo nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby uruchomić "dedyki" przy okazji Call of Duty: Black Ops (czyżby były jakieś przy okazji Modern Warfare 2?), więc na pewno do tego dojdzie.

Reklama

"Myślę, że serwery dedykowane są świetne. Nie widzę żadnego powodu, dla którego mielibyśmy ich nie uruchomić, chyba że... cóż, nie widzę żadnego powodu, dla którego mielibyśmy tego nie zrobić. [...] Wygląda na to, że to rozwiązanie naprawdę podoba się graczom i jesteśmy zachwyceni tym, co teraz robimy" - twiwerdzi Mark Lamia.

Call of Duty: Black Ops ukaże się 9 listopada. Autorzy planuję wersje na cztery platformy: PC, X360, PS3 oraz - tu pewnego rodzaju zaskoczenie - Wii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy