Reklama

Co z Fable 3 w wersji na PC?

Zainteresowanie grą Fable III wśród PC-towców jest na tyle duże, że pozwolimy sobie zrobić newsa z pewnej bardzo drobnej informacji.

Ponieważ jednak sami zastanawialiśmy się, nie dalej jak wczoraj, czy są jeszcze jakiekolwiek szanse, że ta gra trafi na komputery, śpieszymy z informacją o najnowszych doniesieniach z obozu Lionhead Studios.

Ostatnio na Twitterze studia Lionhead pojawił się wpis, który rzuca nieco światła na sytuację wersji PC. Czytamy w nim: "Z bólem przyznajemy, że nie możemy jeszcze odpowiedzieć na pytania dotyczące PC-towej wersji Fable III. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli puścić nieco pary z ust..."

I tyle. Oczekiwanie przedłuża się w nieskończoność i może się okazać, że gdy wreszcie Fable III trafi na rynek, nie wzbudzi już większego zainteresowania.

Reklama

I jeszcze dwie ciekawostki z Twittera studia Lionhead:

- na pytanie jednego z użytkowników o aktualne projekty ekipy Petera Molyneux, jej przedstawiciel odpowiedział, że studio "robi gry z serii Fable". W liczbie mnogiej!

- na pytanie o achievementy w małych DLC, odpowiedziano, że co prawda w małych dodatkach ich nie ma, ale wkrótce pojawią się duże DLC z dodatkowymi Osiągnięciami.

Filmowe intro gry Fable 3:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy