Reklama

Co wyjdzie z połączenia Halo i Minecrafta?

StarForge doczekało się właśnie pierwszej grywalnej wersji, a wygląda na to, że naprawdę warto się tą produkcją zainteresować.

To połączenie FPS-a i strzelaniny TPP z dodatkami pokroju budowania własnej bazy i bronienia jej przed najeźdźcami z kosmosu. Dziecko Halo i Minecrafta? Z genami od Terrarii i Warcrafta III? No jak tu się nie ślinić? Sprawdźcie sami!

Pierwszą grywalną wersję StarForge możecie pobrać bezpośrednio za pomocą oficjalnego torrent. Gra dostępna jest za darmo, ale jeżeli wam się spodoba możecie rozważyć czy nie warto by było wspomóc twórców finansowo.

StarForge będzie mieszaniną Halo i Minecrafta, co zobaczycie zresztą już w pierwszej minucie nagrania z rozgrywki, ale docelowo ma oferować jeszcze o wiele, wiele więcej.

Reklama

Nie wszystkie rzeczy z filmu pojawiły się już w udostępnionej publicznie wersji, ale na pewno warto się tym zainteresować - wiem, że dzisiaj wieczorem muszę sprawdzić jak to działa!

A, po zainstalowaniu i odpaleniu gry prawdopodobnie przez kilka minut oglądać będziecie czarny ekran. To normalne i zostanie w ciągu kilku tygodni poprawione.

Zwiastun gry StarForge:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy