Reklama

CityVille bije rekordy

Gry społecznościowe to absolutny hit ostatnich miesięcy, a firma Zynga potwierdza, że jest prawdziwym liderem na tym rynku.

Na początku stycznia Zynga informowała, iż jej nowa produkcja, CityVille ma już ponad 80 milionów stałych użytkowników. Przez nieco ponad tydzień udało się tę liczbę podnieść do przeszło 100 milionów! To czyni tę grę najpopularniejszą aplikacją na Facebooku w ogóle.

To prawdziwy fenomen Zyngi, jak również fenomen Facebooka, który pozwolił tej grze w ciągu tylko 42 dni rozprzestrzenić się w tak błyskawicznym tempie. Czy którakolwiek inna metoda dystrybucji byłaby aż tak skuteczna? Ciężko powiedzieć, ale wątpliwe.

CityVille to produkcja ludzi znanych przede wszystkim ze stworzenia innego Facebookowego hitu, a mianowicie FarmVille. Tamten przebój był przez długi czas najpopularniejszą aplikacją w portalu pana Zuckerberga, lecz i tak nie może się umywać do CityVille, swojej miejskiej odmiany.

Reklama

Czy ty też jesteś wśród użytkowników Facebooka, którzy zagrywają się w CityVille? A może grasz w jakąś inną grę, którą chciałbyś nam polecić?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy