Reklama

CD Projekt odwołał konferencję

23 września miała się odbyć konferencja prasowa firmy CD Projekt - tak ważna, że występować miała na niej sama Edyta Górniak. Konferencję jednak odwołano - a dokładniej, jak powiedział nam dziś PR-owiec firmy, przeniesiono na połowę listopada - a zamiast tego...

...na oficjalnym Facebooku Wiedźmina przedstawiciele studia CD Projekt RED poinformowali, że 23 września, w najbliższy czwartek, w niemieckim serwisie 4players.de pojawi się nowy zwiastun oczekiwanego Wiedźmina 2: Zabójcy Królów.

Filmik skupi się na licznych sposobach wykonania questów gry. Zaprezentowana zostanie również całkowicie nowa lokacja - zamkowe lochy - oraz kilka nowych umiejętności, które przyswoił sobie Geralt.

Jednocześnie wczoraj wieczorem gruchnęła wieść o końcu GoG.com (platforma dystrybucji cyfrowej gier retro), dziś w ciągu dnia okazało się, że to na pewno marketingowa sztuczka (prosimy, niech ktoś zabierze CDP podręcznik do marketingu z lat 70.), a później pojawiły się plotki, że jeszcze w tym tygodniu - właśnie w okolicach 23 września - poznamy prawdę na temat losów tego serwisu. Na razie jest tylko plotka - że został on kupiony przez Steam. Oraz druga - że kupcem jest Gram.pl.

Reklama

Wygląda więc na to, że wydarzenia medialne, jakie zaplanowano na konferencję 23 września będą miały miejsce - nie będzie natomiast samej konferencji. Dlaczego? Tego nie udało się ustalić (jeszcze) nawet najstarszym góralom...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje