Reklama

CD Projekt: Letnia konferencja za tydzień

Dosyć nieoczekiwanie CD Projekt poinformował, że za tydzień, tuż przed targami E3, zorganizuje swoja letnią konferencję prasową. Czego na niej się dowiemy? No właśnie...

Tego na razie nikt nie wie (poza studiem CD Projekt RED i szefami CD Projektu). Możliwości jest kilka - jedną z nich jest obiecywana gra klasy A (produkcja z niewielkim budżetem rozprowadzana cyfrowo), która miała zostać zapowiedziana jeszcze na początku tego roku, ale wciąż projekt owiany jest tajemnicą.

Możliwe też, że CD Projekt RED zamierza zapowiedzieć drugą - po Wiedźminie - kluczową serię studia, która może być produkcją z bronią palną.

Tą drugą opcję zdają się potwierdzać słowa Marcina Iwińskiego, członka zarządu CD Projekt RED, który w specjalnym wideo zaproszeniu na letnią konferencję swojej firmy obiecuje, że w jej trakcie ujawnione zostanie "coś wielkiego". Możliwe jednak, że zapowiedziany zostanie dodatek do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. A może będzie to Wiedźmin 3?

Reklama

O tym, co dokładnie szykują polscy developerzy przekonamy się 30 maja. Tego dnia odbędzie się bowiem wspomniana letnia konferencja CD Projektu.

Start zaplanowany jest na godzinę 18:00, aczkolwiek część relacjonowana w sieci (m.in. TUTAJ) rozpocznie się o godzinie 19:00. Poniżej znajdziecie wspomniane wideo zaproszenie.

Zapowiedź letniej konferencji CD Projekt:

Kung Fu Superstar: Ty też możesz być Brucem Lee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy