Reklama

Call of Juarez: Zapowiedź nowej gry w klimatach Dzikiego Zachodu już jutro?

Na Facebooku serii Call of Juarez pojawiła się tajemnicza grafika sugerująca, że już wkrótce - najprawdopodobniej jutro - zostanie zapowiedziana kolejna odsłona cyklu.

Nowa gra może powrócić do korzeni serii, czyli na Dziki Zachód.

Dziś w nocy na profilu Call of Juarez na Facebooku opublikowano grafikę z kowbojem, która sugeruje rychłą zapowiedź kolejnej, czwartej odsłony cyklu (zobaczyć możecie ją pod treścią tego newsa). Sugeruje to widoczna jutrzejsza data - 6 września. Poza tym zdjęcie wydaje się być klatką wziętą z trailera, który może towarzyszyć pierwszym informacjom o nowej grze.

Warto też zwrócić uwagę, że na oprócz kowboja, w tle grafiki można dostrzec barmana i butelkę whisky, czyli nieodłączne elementy Dzikiego Zachodu. Całkiem możliwe więc, że nowa część powróci do klimatu z pierwszej i drugiej odsłony serii.

Reklama

Wydane w ubiegłym roku Call of Juarez: The Cartel przeniosło cykl Techlandu w czasy współczesne, co nie wyszło grze na dobre - była to najgorsza odsłona westernowej serii i wielu fanów ma nadzieję, że "czwórka" powróci na Dziki Zachód.

Wysoka jakość darmowych gier, czyli nabijanie w butelkę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy