Reklama

Call of Duty rządzi na Wyspach

Call of Duty: World at War utrzymało się na pozycji lidera w rankingu najczęściej kupowanych gier na Wyspach Brytyjskich. Spadek aż o 32 miejsca zanotował natomiast Wrath of the Lich King.

W Wielkiej Brytanii to był tydzień powrotów. Przede wszystkim powrotów gier przeznaczonych na platformy Nintendo. Trzecią najpopularniejszą grą ostatnich dni na Wyspach okazał się bowiem Mario Kart Wii, którego od kilku tygodni nie sposób było odnaleźć wśród czołowej dziesiątki bestsellerów rynku brytyjskiego. Znakomicie sprzedawały się także Wii Fit, Dr Kawashima's Brain Training oraz Wii Play.

Żadna z wymienionych pozycji nie była jednak w stanie doścignąć zwycięzcy z ubiegłego tygodnia, który w najnowszym zestawieniu zachował fotel lidera. Chodzi oczywiście o shooter wojenny studia Treyarch, Call of Duty: World at War. Tuż za jego plecami uplasowała się wciąż niezwykle popularna FIFA 09.

Reklama

Znacznie gorzej powiodło się w tym tygodniu dodatkowi do World of Warcraft, Wrath of the Lich King. Wicelider z poprzedniego zestawienia spadł w rankingu aż o 32 pozycje. Najwyraźniej najwierniejsi fani WoW-a postanowili nie czekać i zakupić oczekiwane rozszerzenie tuż po jego premierze.

Poniżej pełny ranking dziesięciu najpopularniejszych gier ubiegłego tygodnia w Wielkiej Brytanii:

1. Call of Duty: World at War (PC, PS2, PS3, X360, Wii, DS)

2. FIFA 09 (PC, PS2, PS3, PSP, X360, Wii, DS)

3. Mario Kart Wii (Wii)

4. Need for Speed: Undercover (PC, PS2, PS3, PSP, X360, Wii, DS)

5. Wii Fit (Wii)

6. Dr. Kawashima's Brain Training (DS)

7. Football Manager 2009 (PC, PSP)

8. Pro Evolution Soccer 2009 (PC, PS2, PS3, PSP, X360)

9. Tomb Raider: Underworld (PC, PS3, X360, DS)

10. Wii Play (Wii)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje