Call of Duty: Black Ops bije rekordy

Jeszcze się nie ukazał, a już pobił pierwszy rekord. Chodzi o liczbę zamówień przedpremierowych, która jest jeszcze wyższa niż w przypadku Call of Duty: Modern Warfare 2.

Activision po ogłoszeniu prac nad Call of Duty: Black Ops przyznało, że spodziewa się wysokiej sprzedaży, ale jednocześnie nie łudzi się, iż uda się powtórzyć sukces, jaki odniósł Call of Duty: Modern Warfare 2 (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy, przeszło miliard dolarów przychodu).

Ciekawe, czy teraz równie skromnie podchodzą do sprawy. Teraz, kiedy już wiadomo, że zamówienia przedpremierowe na Call of Duty: Black Ops wpływają w jeszcze szybszym tempie niż na Call of Duty: Modern Warfare 2. Poinformowali o tym pracownicy amerykańskiej sieci sklepów Gamestop.

Reklama

"Odnotowaliśmy rekordową liczbę zamówień na Call of Duty: Black Ops. Otrzymaliśmy ich więcej niż w ubiegłym roku na Call of Duty: Modern Warfare 2, ostatniego rekordzistę w naszej branży" - zdradził Bob McKenzie z Gamestop.

Jeśli tak dalej pójdzie, Call of Duty: Black Ops może przebić Call of Duty: Modern Warfare 2 pod względem łącznej liczby sprzedanych egzemplarzy. Zadania jest trudne, ale jak widać, wcale nie takie nierealne, jak się dotychczas wydawało.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rekordy | modern | Call of Duty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama