Reklama

Call of Duty: Black Ops bez bety

Jeśli będziesz chciał przetestować multiplayer w nowej odsłonie Call of Duty... będziesz musiał poczekać do premiery pełnej wersji. Twórcy zaprzeczyli, jakoby planowali beta testy tego trybu.

Gracze do ostatniej chwili wierzyli, iż będą mogli przetestować betę Call of Duty: Black Ops w ciągu najbliższych tygodni. Nic z tego - Josh Olin z Treyarch zapowiedział, że testy się nie odbędą i że gracze będą się musieli uzbroić w cierpliwość, czekając na pełną wersję.

Olin poinformował, że beta testy się odbywają, ale wewnętrznie, w studiach należących do Activision. Uczestniczą w nich tysiące osób i to ma wystarczyć. Zresztą taka forma jest bardzo dobra, bo jeśli zostaną stwierdzone jakiekolwiek błędy, mogą zostać zlikwidowane praktycznie od ręki. Zrobić to może każdy pracownik, mający dostęp do narzędzi deweloperskich.

Reklama

Olin przyznał, że w sieci pojawiły się pewne błędne wskazówki dotyczące beta testów Call of Duty: Black Ops, które mogły "nakręcić" graczy. Niektórzy z nich spodziewali się, że otwarte beta testy rozpoczną się już dzisiaj, zaraz po oficjalnej prezentacji trybu multiplayer. Tak się jednak nie stanie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy