Reklama

Call of Duty: Black Ops 2 z fabułą w bliskiej przyszłości?

Do sieci trafi tajemniczy film, który najprawdopodobniej związany jest z Call of Duty: Black Ops 2. Wynika z niego, że akcja gry może zostać osadzona w niedalekiej... przyszłości!

Na rosyjskim profilu FPS Russia na YouTube, na którym publikowane są filmy z Dmitri'yem Potapoffem strzelającym z różnych broni pojawił się film odsyłający do oficjalnej strony serii Call of Duty.

Widzimy na nim prezentację prototypowego quadratora (helikoptera z czterema wirnikami) połączonego z bronią maszynową, który pełni rolę futurystycznego drona.

"Wygląda na to, że przyszłość będzie zabawna, ale jeśli nie chcecie czekać 15 lat na tą broń, moi przyjaciele powiedzieli mi, że ta zabawka może znaleźć się w nowym Call of Duty" - stwierdził Potapoff.

Reklama

Powyższa wypowiedź sugeruje, że - wbrew naszym oczekiwaniom - Call of Duty: Black Ops 2 będzie osadzone w niedalekiej przyszłości, a nie w czasach zimnej wojny. Może to mieć sens - pamiętajmy, że pierwszy Black Ops był kontynuacją World at War osadzonego w okresie II wojny światowej. Całkiem możliwe, że w nowej odsłonie czeka nas kolejny przeskok w czasie.

Ponadto wśród słów kluczowych opisujących nagranie nalazły się takie hasła, jak "black ops", "zombie poker party", "tacitus", "t-shirt" oraz "Tacitus t-shirt".

O ile pierwsze dwa hasła nie budzą raczej wątpliwości, o tyle gorzej jest z "tacitusem". Tacyt to senator i historyk z Imperium Rzymskiego żyjący w latach 56-117. W jednej ze swoich książek wspomina o zaćmieniu słońca, które miało miejsce 27 września 14 roku.

Ponoć żołnierze Cesarstwa uznali to zjawisko za "zły omen". Nie wiadomo niestety w jaki sposób postać Tacyta miałaby nawiązywać do Call of Duty: Black Ops 2, ale całkiem możliwe, że będzie to po prostu nazwa jednej z głównych operacji w grze. Sam film znajdziecie poniżej:

Czym będzie się teraz zajmował twórca Call of Duty?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje