Cała kula ziemska w jednej grze

Bóg mi świadkiem, że wymyśliłem to dwa lata temu. Gra sieciowa, rozgrywająca się w wirtualnym świecie, będącym odtworzeniem naszej kuli ziemskiej z rozbudowanymi modułem kreacji własnych budynków, przedmiotów itd. Teraz ktoś to robi pod nazwą Project MyWorld.

Studio Realtime Worlds opublikowało na swojej stronie krótki filmik, który wyjawia, nad czym teraz pracuje. To coś, to Project MyWorld, jednocześnie sieciówka, usługa społecznościowa, rozbudowany edytor wszystkiego, a wszystko to naszpikowane najróżniejszymi mechanizmami rozgrywki.

Potencjalnie - największa "każualowa" gra przyszłości (jeśli znajdzie się wydawca, na razie jest poszukiwany), a jedyne co studzi mój entuzjazm, to fakt, że jeden równie arcygenialny pomysł (APB: All Points Bulletin) już studio Realtime Worlds zmarnowało.

Dlatego jeszcze się nie dodaję do fanów na Facebooku tego projektu, ale z dystansem kibicuję. Na poniższym filmie możecie zobaczyć zajawkę gry.

Reklama

Gra znajduje się obecnie w fazie zamkniętych testów wersji beta, a niezależnie od wydawcy będzie gotowa do wydania w marcu.

Zwiastun gry Project MyWorld:

CDA
Dowiedz się więcej na temat: studio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy