Brick-Force: Beta przyciągnęła ponad 100 tys. graczy

Firma Infernum ogłosiła dzisiaj, że niedługo po pierwszym anonsie już ponad 100 000 graczy zarejestrowało się do fazy beta shootera Brick-Force.

Wszyscy pragnący zapoznać się z Brick-Force jeszcze przed premierą, która odbędzie się wiosną 2012, mogą już teraz zarejestrować się na stronie www.brick-force.com.

Gra będzie działała w modelu free-to-play i zostanie udostępniona na platformy PC, iOS i Android oraz z poziomu przeglądarki.

Założyciel i dyrektor zarządzający Infernum Andreas Weiderhaupt nie ukrywa swojej radości z pozytywnego zamieszania, jakie wywołała gra Brick-Force: "Fazę beta ogłosiliśmy zaledwie dwa tygodnie temu, ale już teraz widać niesamowity i gwałtowny rozwój społeczności Brick-Force. Jeszcze przed startem mamy rzeszę fanów, którzy podczas zbliżającej się fazy testów dostarczą nam z pewnością mnóstwo cennych uwag. Nie możemy się już doczekać zaprezentowania Brick-Force wszystkim chętnym graczom na całym świecie!".

Reklama

Osoby, które dokonały rejestracji do trybu zamkniętej bety, będą zyskiwały stopniowy dostęp do gry. Żądni walki posiadacze PC otrzymają dostęp do trybu walki, natomiast kreatywni gracze w pełni wykorzystają dostępny na systemach iOS oraz Android tryb sandbox. Pierwsza odsłona mobilnej wersji Brick-Force będzie miała swoją premierę po rozpoczęciu fazy open-beta.

(Informacja prasowa)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy