Reklama

Borderlands 2: Wiemy, ile osób zamówiło grę przed premierą

Wczoraj w USA ukazała się długo oczekiwana gra Borderlands 2. W sieci pojawiły się natomiast informacje o rekordowej liczbie zamówień przedpremierowych (ponad milion kopii).

Z kolei amerykańscy gracze zdążyli już odkryć ciekawego easter-egga, który powinien zadowolić zwłaszcza fanów Minecrafta.

Serwis VGChartz specjalizujący się w zbieraniu danych sprzedażowych gier i konsol, donosi, że Borderlands 2 przed premierą zamówiło 1,25 miliona osób, z czego 800 tysięcy zamówień złożono w Stanach Zjednoczonych. 60% kopii przypada na Xboksa 360, 30% na PlayStation 3, a 10% na PC. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie brano pod uwagę danych ze Steama - całkiem możliwe więc, że liczba pre-orderów na komputerach jest znacznie wyższa.

Reklama

Redakcja VGChartz szacuje, że w pierwszym tygodniu obecności na rynku Borderlands 2 powinien sprzedać się (łącznie z zamówieniami przedpremierowymi) w liczbie od 1,5 miliona do 1,6 miliona egzemplarzy. Byłby to wynik znacznie lepszy niż w przypadku "jedynki", która w analogicznym okresie znalazła "tylko" 450 tysięcy nabywców.

A tymczasem gracze zza wielkiej wody już grają w Borderlands 2 i odkryli bardzo ciekawy easter-egg skierowany do fanów Minecrafta. Jest nim sekretny poziom stworzony w stylu produkcji Notcha - poszukujemy w nim kwadratowego hełmu i walczymy z przeciwnikami znanymi z szalenie popularnej PC-towej produkcji.

Na deser polecamy opublikowany przez Gearbox Software obrazek, na którym umieszczono wszystkich 300 wrogów, którzy pojawiają się w Borderlands 2. Możecie go zobaczyć poniżej (po kliknięciu otworzy się wersja w znacznie wyższej rozdzielczości).

A gdyby posiadacze kart AMD mieli problem z płynnością gry, mogą pobrać najnowsze sterowniki, które poprawiają wydajność produkcji. Ściągniecie je ze strony http://skroc.pl/98fe. Polecamy też zapoznanie się z naszą recenzją Borderlands 2.

FIFA 13: Jeszcze jej nie ma w sklepach, a jest hitem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje