Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Borderlands 2: Randy Pitchford o dodatkach DLC

Odpowiadając na pytania fanów Randy Pitchford ze studia Gearbox Software rzucił nieco światła na przyszłe plany ekipy odnośnie debiutującego dzisiaj Borderlands 2.

Gra doczeka się większej liczby DLC niż "jedynka", niewykluczone są też dodatki z nowymi postaciami, nie tylko z Mechromancerem.

Reklama

Na łamach Kotaku prezes, Randy Pitchford odpowiadał ostatnio na pytania zadane przez fanów. Prezes Gearbox Software zdradził, że on i jego ekipa oczekują, że stworzą więcej dodatków do Borderlands 2 niż w przypadku pierwszej części.

"Rzeczy, które planujemy i nad którymi pracujemy w ramach Season Pass są naprawdę dużymi fabularnymi DLC - większymi niż dodatek z Knoxx (z "jedynki"). Produkcja pierwszego rozszerzania jest już zaawansowana. Drugie nabiera niesamowitych kształtów. Trzeci dodatek jest jeszcze daleko, a czwarty znajduje się na razie w fazie pre-produkcji. Planujemy także inne DLC, które zostaną wydane poza Season Passem. Jednym z nich jest na przykład dodatkowa postać (Mechromancer)" - mówi Pitchford.

"Zespół odpowiedzialny za Borderlands 2 rozpalony jest do czerwoności i gotowy do pracy. Napędza nas miłość klientów do naszej gry - dzięki niej chcemy robić coraz więcej dodatkowych rzeczy. Oczekujcie więc, że pojawi się więcej rozszerzeń niż fabularne DLC w ramach Season Passa i nowej postaci. Ujawnimy je, gdy tylko będziemy pewni szczegółów, którymi się z wami podzielimy" - dodaje Pitchford.

Pitchford zaznacza, że jego ekipa chce zrobić jeszcze dłuższe fabularne dodatki, ale nie tylko - prezes Gearbox Software nie wyklucza, że pojawią się DLC z kolejnymi postaciami, ale ich los zależy od sukcesu rozszerzenia z Mechromancerem.

"Jest po prostu zbyt wcześnie, by ogłaszać coś konkretnego, ale mamy kilka planów, nadziei i marzeń. Jesteśmy otwarci na sugestie. Trwa burza mózgów związana z nowymi postaciami. Nie mamy jeszcze nic konkretnego - chcemy zobaczyć, co tak naprawdę do gry wniesie Mechromancer i jak zostanie przyjęty" - twierdzi Pitchford.

Pitchford zdradził również, że rozważany jest także Borderlands 2 w wersji na Vitę - istnieją "realne szanse" na edycję na przenośną konsolkę Sony. Gearbox Software prowadzi obecnie rozmowy z pewną firmą, która miałaby pomóc w zrobieniu przenośnej wersji gry, ale to wszystko, czego się dowiedzieliśmy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama