Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Borderlands 2: Nowe DLC z Moxxi?

Jeszcze nie każdy zdołał ukończyć pierwsze fabularne DLC do Borderlands 2 z kapitan Scarlett w roli głównej, a do sieci wyciekły informacje o następnym dodatku.

Szczegóły rozszerzenia, które najprawdopodobniej nosić będzie nazwę Mr. Torgue's Campaign of Carnage, znalazły się w trofeach wersji na PS3 dodanych wraz z nowym patchem.

Reklama

Historia lubi się powtarzać... albo developerzy z Gearbox Software w ten sposób puszczają oko do graczy. Na tydzień przed premierą dodatku Captain Scarlett and Her Pirate's Booty informacje o nim wyciekły w postaci trofeów, które znalazły się w rozszerzeniu z Mechromancerką w wersji na PS3. Teraz w podobny sposób do sieci trafiły szczegóły kolejnego DLC.

Borderlands 2 w wydaniu na PlayStation 3 otrzymało kolejną aktualizację, a wraz z nią trzy nowe trofea, które powiązane są z tajemniczym rozszerzeniem Mr. Torgue's Campaign of Carnage. Wynika z nich, że w dodatku pojawi się znana z podstawki oraz z jednego z DLC do "jedynki" Moxxi. Poniżej znajdziecie listę wspomnianych trofeów:

- Brązowe - Explosive: ukończ misję Long Way To The Top;

- Srebrne - Motorhead: ukończ wszystkie zadania poboczne z dodatku;

- Złote - Obsessed: zbierz 10 zdjęć Moxxi.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalne stanowisko studia Gearbox Software w sprawie nowego DLC. W przypadku rozszerzenia z kapitan Scarlett nie musieliśmy na nie długo czekać - dodatek zapowiedziano na drugi dzień po wycieku informacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje