Reklama

Blizzard: StarCraft MMO grą numer pięć?

W kwietniu pojawiły się domysły dotyczące nieujawnionej przez Blizzarda gry, którą firma się zajmuje, a która jest odrębnym projektem wobec Titana.

Możliwe, że do harmonogramu prac Blizzarda, poza Titanem, dwiema odsłonami StarCraft II i Diablo III, dopisano... StarCraft MMO.

Źródłem plotki jest anonimowy pracownik branży, który wybrał się niedawno z wizytą do siedziby Blizzarda. Według niego StarCraft MMO jest zupełnie odrębnym tytułem wobec projektu Titan (jak pamiętamy, również gry MMO). Twórcy mieli dostrzec emocje, jakie towarzyszyły publikacji amatorskiego moda World of Starcraft oraz zdać sobie sprawę z dużej sympatii fanów, którą cieszy się marka StarCraft.

Reklama

Po wzięciu pod uwagę starzejącego się World of Warcraft, dołączenie do portfolio firmy StarCraft MMO byłoby zbyt opłacalną decyzją, by ją przegapić. Niestety, nowa gra również byłaby oparta na abonamentowym modelu płatności, gdyż, jak mówi anonimowe źródło: "Blizzard jest poświęcony poprawie ceny akcji firmy poprzez regularne, comiesięczne opłaty".

Możliwe, że StarCraft MMO to tajemnicza gra o niezapowiedzianym tytule, która pojawiła się w ofertach pracy na stronie Blizzarda w połowie kwietnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje