Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Blizzard pracuje nad nowym projektem

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiły się nowe oferty pracy. Studio poszukuje osoby komunikatywnej i posiadającej doświadczenie w różnych technicznych dziedzinach.

Anons został zamieszczony z myślą o "grze o dotąd niezapowiedzianym tytule". Sprawa ogłoszenia jest dość interesująca, gdyż pracownicy Blizzarda dawno nie mieli tak pełnych rąk roboty. "Gra o niezapowiedzianym tytule" oznacza, że kalifornijska firma obecnie zajmuje się pięcioma tytułami.

Reklama

Od dawna wiemy, że ekipa Zamieci ma na głowie Diablo III oraz dwa dodatki do Starcraft II - Legacy of the Void i Heart of the Swarm. Do tego dochodzi wciąż owiane tajemnicą MMO Titan oraz powyższa produkcja, której tytuł jeszcze nie został ogłoszony (jest też szansa, że chodzi jednak o Titan - bo to tytuł roboczy, ale cały internet zdaje się wierzyć, że to jednak jeszcze jeden projekt).

W pierwszej chwili na myśl przychodzi czwarte rozszerzenie do World of Warcraft, o którym już dawno krążyły plotki. Niewykluczone też, że zespół Blizzarda tworzy kolejną nową markę, o której plotkować dopiero będziemy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje