Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Blizzard pracuje nad MMO opartym na F2P?

Choć coraz więcej gier MMO przechodzi na model F2P, lider rynku sieciówek - Blizzard - wraz ze swoim World of Warcraft pozostaje przy abonamencie. W sieci pojawiły się jednak plotki, z których wynika, że nowa gra "Zamieci" będzie oparta na F2P.

Titan darmowym MMO? Redakcja serwisu Develop, powołując się na anonimowego informatora twierdzi, że nowa gra Blizzarda będzie oparta na modelu F2P.

Reklama

Po kilku latach od premiery World of Warcraft studio zamierza prowadzić zarówno produkcje darmowe, jak i wymagające abonamentu.

Informator Develop nie chciał zdradzić jednak, nad czym dokładnie pracuje Blizzard. Od jakiegoś czasu wiadomo jednak, że jednym z nowych projektów studia jest Titan - nowe MMO firmy.

Niewykluczone jednak, że "Zamieć" ma w zanadrzu jeszcze inną grę. Całkiem możliwe też, że choć źródło Develop mówi o "nowym tytule", będzie to odświeżona wersja World of Warcraft, ale darmowa. W sam raz na premierę Titana.

Choć World of Warcraft stopniowo traci kolejnych graczy, Blizzard pozostaje przy abonamencie. Mimo to niedawno udostępniono darmową wersję gry, która pozwala rozwinąć postać do 20 poziomu doświadczenia.

Diablo III: Twórcy stresują się premierą gry?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje