Blizzard podał datę premiery Diablo III!

Przedstawiciele "Zamieci" podali wreszcie datę premiery nowego Diablo. Nie jest ona, co prawda, bardzo precyzyjna, ale wiemy już, że gra ukaże się...

... w drugim kwartale tego roku. Jak poinformował Blizzard, premiera Diablo III została zaplanowana na okienko pomiędzy 1 kwietnia a 30 czerwca. W najlepszym wypadku zagramy w niego już za niecałe dwa miesiące, a w najgorszym - za niecałe pięć miesięcy. Tak czy inaczej, to już niedługo.

O dacie premiery poinformował Mike Morhaime, CEO Blizzarda, podczas spotkania z inwestorami. "Możemy potwierdzić, że celujemy z premierą Diablo III w drugi kwartał tego roku. Spodziewamy się kolejnych szczegółów dotyczących premiery w najbliższych tygodniach" - powiedział.

Reklama

To jedna z najlepszych wiadomości, jakie można było sobie wyobrazić. Wielu graczy obawiało się, że Blizzard, chcąc dopracować Diablo III do perfekcji, być może będzie zmuszony przesunąć jego datę premiery nawet na przyszły rok. Te obawy nie mają już jednak podstaw.

Co więcej, Thomas Tippl, CFO koncernu Activision-Blizzard, poinformował na spotkaniu z inwestorami, że w tym roku zagramy w co najmniej dwie nowe gry Blizzarda. Wiemy już, że pierwszą z nich będzie Diablo III, a drugą... no właśnie, World of Warcraft: Mists of Pandaria, StarCraft 2: Heart of the Swarm, a może DOTA?

Zapowiedziana data premiery Diablo III nie jest pewna na sto procent, ale cieszy, że Blizzard jest już gotów do rozmów o terminie wydania gry. Do tej pory przedstawiciele firmy, pytani o jej premierę, wymigiwali się od odpowiedzi.

Skyrim: Ciekawy podarek od twórców serii Portal

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy