Blizzard już pracuje nad kolejnymi częściami Diablo?

Może okazać się, że Diablo III nie jest jedynym Diablo, przy którym obecnie pracuje Blizzard.

Jak wynika z raportu opublikowanego przez firmę, twórcy już majstrują kolejne części.

W raporcie przygotowanym przez Activision i Blizzard, oprócz rzeczy, które kompletnie nas nie interesują (finanse i tym podobne sprawy), znalazło się miejsce na informacje o grach, przy których obecnie dłubie Blizzard. W tekście czytamy: Firma w tej chwili pracuje nad dodatkiem do World of Warcraft, Cataclysm, Starcraft II: Wings of Liberty, który wydany zostanie wraz z nowym i poprawionym Battle.netem, a także nad kolejnymi częściami Diablo. Tego się chyba nie spodziewaliśmy, prawda?

Reklama

Na Diablo IV jest chyba jeszcze za wcześnie, tym bardziej że trójka wyjdzie dopiero w 2011, więc możliwe, że w tym przypadku chodzi po prostu o dodatki do III. Całkiem prawdopodobna wydaje się teoria, według której Blizzard miałby wydać Diablo III w częściach. Czyli dokładnie tak samo, jak to zrobi ze Starcraftem II - ten ukaże się w formie trylogii. Pomyłkę chyba należy wykluczyć - taki raport to poważna sprawa, więc pewnie był wielokrotnie sprawdzany i ktoś by błąd wychwycił.

A co na to sam Blizzard? Dziękujemy za zainteresowanie, ale póki co interesuje nas tylko Diablo III. Czyli wszystko jest możliwe...

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Diablo III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy