Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Blizzard będzie kasował niestosowne mapy

Od Spore, przez LittleBigPlanet, po StarCrafta II - w każdej grze, w której jest edytor, pojawiają się mapy/poziomy/obiekty w kształcie męskich narządów płciowych. Choć niektórzy nigdy nie wyrastają z fazy rysowania siusiaków, Blizzard nie zamierza im pobłażać.

Na forum gry StarCraft II: Wings of Liberty przedstawicielka studia Blizzard umieściła post, w którym informuje: "Zachęcamy graczy, by stworzonymi przez siebie mapami dzielili się ze sobą za pośrednictwem Battle.netu - mapy, które publikujemy, są przeglądane przez administratorów, którzy sprawdzają, czy zawierają one bezpieczne środowisko dla wszystkich graczy. Jeśli trafi się mapa zawierająca niestosowne treści, zostanie usunięta z Battle.netu, a jej twórca otrzyma od nas maila".

Reklama

Na pytanie jednego z użytkowników forum, dlaczego polityka taka została wprowadzona w StarCraft II: Wings of Liberty, podczas gdy w oryginale jej nie było, padła odpowiedź: "Ponieważ to wreszcie możliwe. Dosłownie. Mamy teraz cały dział ludzi zajmujący się wspieraniem gry, mają oni tylu ludzi i takie możliwości, że mogą to robić. Wcześniej nie było to możliwe, gdy zajmowało się tym zalewie 20 osób".

Dowiedz się więcej na temat: forum | mapy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje