Reklama

Blacklight 2 będzie darmowe

Sequel Blacklight: Tango Down będzie produkcją darmową! Może nie w pełni bezpłatną, gdyż pojawi się zawartość dodatkowa, za którą twórcy gry będą pobierać opłaty.

Zombie Studios zapowiedziało, że już w tym roku odbędzie się premiera sequela gry Blacklight: Tango Down. Tym razem zaanonsowana produkcja zostanie wydana na nieco innych warunkach niż pierwowzór. Konkretnie chodzi o fakt, że Blacklight 2 zostanie udostępniony do ściągnięcia zupełnie za darmo!

Oczywiście jakoś trzeba będzie na niej zarobić. Dlatego wzorem popularnych ostatnimi laty gier MMORPG zapłacimy tylko za niektóre elementy. Ot, będziemy chcieli bardziej dopasowane do naszych potrzeb wyposażenie to będziemy musieli pozbyć się nieco gotówki z naszego konta. Za parę miesięcy zapewne przekonamy się, jak to rozwiązanie będzie się sprawdzać w praktyce.

Reklama

Samo Blacklight 2 ma zaoferować nam wrażenia zbliżone do tych z pierwszej odsłony. Z dosyć naturalnym naciskiem na słowo "więcej" i "lepiej". Znowu będziemy mieli do czynienia z taktycznych shooterem, prawdopodobnie osadzonym w fikcyjnej, futurystycznej rzeczywistości.

Do tego autorzy dorzucą kilka nowych broni, parę rodzajów wyposażenia i ciekawe mapy. Więcej szczegółów zapewne zostanie ujawnionych już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy