Black Ops na PC takie jak na konsolach, ale inne

Najnowsze Call of Duty powstaje oczywiście w wersji na każdą platformę z osobna. Różnice pomiędzy poszczególnymi wydaniami mają być niewidoczne, jednak to pecetowe ma być nieco inne.

O co tutaj chodzi? Już tłumaczymy. A właściwie to tłumaczy Cesar Statsny ze studia Treyarch. Otóż twórcy przygotowują Call of Duty: Black Ops w wersji pecetowej tak samo, jak edycję konsolową, dzięki czemu otrzymamy grę praktycznie identyczną, jednak nie jest to bezmyślny port, bo poszczególne aspekty zostaną wykonane pod graczy komputerowych. Różnice dotyczą szczególnie trybu multiplayer.

"Chcemy dać pecetowym graczom taką samą produkcję, jaką przygotowujemy na konsole, ale w taki sposób, który ma sens na komputerach osobistych. Pojawi się opcja gry na serwerach, które nie są objęte rankingami. Nie będzie jednak zbyt wielu różnic w działaniu gry, ponieważ w dużej mierze wygląda ona tak samo, jak na konsolach" - powiedział Statsny w wywiadzie.

Reklama

Nie powinieneś się więc zbytnio przejmować, jeśli zamierzasz grać w Call of Duty: Black Ops na pececie - ta wersja będzie równie dobra, jak na konsolach, a do tego zostanie dostosowana tak, żeby granie było jeszcze sprawniejsze.

Premiera Call of Duty: Black Ops już w listopadzie. A dokładnie 9 listopada.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy