Black Ops II: Mapa Nuketown 2025 znika z playlist

Mapa Nuketown 2025 - odświeżona wersja lokacji Nuketown - była najważniejszym (a praktycznie jedynym) bonusem przedpremierowym Call of Duty: Black Ops II.

Okazuje się jednak, że nie można rozgrywać na niej meczy rankingowych, w pewnym sensie jest więc niektywna. O co chodzi?

Po tygodniu od premiery Call of Duty: Black Ops II lokacja Nuketown 2025 zniknęła oficjalnych list rankingowych. Oznacza to, że nie można rozgrywać na niej meczy nagradzanych punktami doświadczenia - dostępna jest tylko w sesjach tworzonych przez graczy dla znajomych, tak jednak gra się w Call of Duty bardzo rzadko.

Zirytowało to wielu graczy. David Vonderhaar, główny projektant trybów sieciowych z Treyarchu, na Twitterze dał jednak w delikatny sposób do zrozumienia, że decyzja w sprawie Nuketown 2025 mogła nie zależeć od jego studia.

Reklama

"Weekend z podwójną ilością XP oficjalnie się zakończył. Jak również dostępność mapy Nuketown 2025. Wiem (co myślicie). Prawda? Nie zabijajcie posłańca" - napisał Vonderhaar.

W kolejnych wpisach nie wykluczył jednak, że lokacja może zostać ponownie udostępniona w ramach meczy rankingowych w przypadku specjalnych wydarzeń. Możliwe jest też, że mapa może powrócić na stałe, ale na razie developerzy się nad tym ciągle zastanawiają.

CDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy