Reklama

BioWare zadowolone ze sprzedaży swoich DLC

Ray Muzyka, jedna z najważniejszych głów w BioWare, stwierdził, że rozszerzenia do Dragon Age i Mass Effecta sprzedały się nad zwyczaj dobrze.

W przyszłości możemy się spodziewać jeszcze większej liczby dodatków typu DLC. Jeśli śledzisz losy serii Dragon Age oraz Mass Effect, pewnie doskonale wiesz, jak wiele dodatków do nich się już ukazało. Pomimo długiego czasu, jaki minął od premiery Dragon Age: Początek oraz Mass Effect 2, ich twórcy wciąż produkują kolejne DLC (do tej pierwszej wypuszczono już osiem rozszerzeń, a do drugiej - dwadzieścia!). A w przyszłości będzie ich pewnie jeszcze więcej, bo BioWare jest usatysfakcjonowane tym, jak się sprzedają.

"Mamy statystyki sprzedaży i jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni. Dragon Age jest wprost niesamowity, wyraźnie przekroczył nasze oczekiwania. Zresztą podobnie jak Mass Effect 2" - powiedział Ray Muzyka w rozmowie z serwisem Xbox360achievements.

Reklama

Oznajmił poza tym, iż dzięki tak dużemu wsparciu graczy, studio będzie mogło dokonywać kolejnych inwestycji. To znaczy - w przyszłości ma się pojawiać jeszcze więcej DLC i będą one jeszcze lepsze - nie ukażą się, dopóki ich autorzy nie będą mieli pewności, że są świetne.

Już sobie wyobrażamy, co się będzie działo w przyszłym roku, po marcowej premierze sequela Dragon Age. Jedno nowe DLC na tydzień? I za każde po kilka dolarów? Ciekawe...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy