Reklama

Bethesda wykorzysta silnik Skyrim w innych produkcjach

Twórcy gry The Elder Scrolls V: Skyrim zapowiadają, że jej silnik graficzny zostanie wykorzystany w innych produkcjach, które powstawać będą w najbliższym czasie.

Nie da się ukryć, że jeszcze nie do końca znamy moc engine'u graficznego użytego do wykreowania świata The Elder Scrolls V: Skyrim. Biorąc jednak pod uwagę poprzednie odsłony cyklu nie można się spodziewać wtopy. Tym bardziej cieszy wiadomość, że wspomniany silnik będzie szeroko wykorzystywany przez Bethesda Softworks.

Wyjątkowo cieszyć to powinno między innymi fanów Fallouta. Pomyślcie sami, co by mogło być gdyby Fallout: New Vegas miało lepszą oprawę? Być może właśnie silnik z gry Skyrim będzie tym kolejnym, wykorzystanym w tym uniwersum. Fani zrujnowanego wojną atomową świata będą wtedy mogli w pełni cieszyć się jego niezwykłym klimatem. Również od strony wizualnej.

Reklama

Inna sprawa, która nasuwa się na myśl o nowym silniku od Bethesda Softworks to skala jego zabugowania. Większość fanów serii The Elder Scrolls przymyka oko, ale nie da się ukryć, że w zasadzie od czasów Daggerfalla istnieje pewna niepisana tradycja sporej ilości błędów w kodzie, które mniej lub bardziej uprzykrzają nam życie. Czy w przypadku nowego engine'u uda się tego uniknąć lub przynajmniej zminimalizować ich ilość?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje