Reklama

Bejeweled trafi do WoW-a

Grający w World of Warcraft już w czwartek dostaną możliwość (oficjalnego) zrelaksowania się przy Bejeweled, co z pewnością przyczyni się do obniżenia poziomu stresu wśród bohaterów Azeroth.

Bejeweled to jedna z bardziej znanych marek gier logicznych. O jej wielkim multiplatformowym sukcesie pisaliśmy miesiąc temu - wtedy jednak nikt nie przypuszczał, że dzieło studia PopCap tak szybko trafi do nowego, wielomilionowego grona odbiorców.

O czym mowa? O MMO World of Warcraft. Tak naprawdę Bejeweled jest już dla mieszkańców wirtualnego Azeroth dostępne od jakiegoś czasu - za sprawą fanowskiego "portu", nazwanego Besharded, autorstwa Michaela Fromwillera.

Co ciekawe, to właśnie on będzie odpowiadał za oficjalną, w pełni legalną wersję dla gry Blizzarda - PopCap postanowiło go zatrudnić i wykorzystać jego talent, zamiast pójść popularną w branży drogą pozwu sądowego.

Reklama

Ta "gra w grze" ma zadebiutować już w czwartek i z pewnością przyczyni się do tego, że część armii zarówno po stronie Sojuszu, jak i Hordy postanowi poświęcić trochę cennego (bo w końcu płatnego) czasu na nieco inne jubilerstwo niż zwykle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje