Będzie kontynuacja Dreamfall: The Longest Journey?

Wydana w 2005 roku kontynuacja przygodówki The Longest Journey - Dreamfall: The Longest Journey - zakończyła się tzw. "cliffhangerem" pozostawiając fanów z w połowie zakończoną fabułą.

Niestety o ewentualnym sequelu firma Funcom, twórcy gry, nie wspomina, koncentrując się na produkcjach MMO. Twórca cyklu zdradził jednak, że chciałby zrobić jej trzecią część.

Ragnar Tornquist z Funcomu, twórca The Longest Journey, w rozmowie z serwisem Eurogamer stwierdził, że nie zapomniał o kontynuacji przygód April i spółki. Jak mówi: "120% mojego czasu jest wypełnione - 95% poświęcam na produkcję The Secret World, a 25% przeznaczam na pracę nad innymi rzeczami. Zawsze mam pomysły na przyszłość".

"Ludzie pytają mnie o kontynuację Dreamfall: The Longest Journey i jest to coś, przy czym również majstruję. Rozmawiamy o tym regularnie. To tylko kwestia ukończenia The Secret World, a potem zobaczymy co dalej będzie i może zajmę się czymś innym. Byłoby fajnie kiedyś powrócić do The Longest Journey" - dodał Ragnar.

Reklama
CDA
Dowiedz się więcej na temat: Guardian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy