Reklama

Będzie film podstawie Just Cause

To już praktycznie przesądzone. Na 99% zobaczymy na ekranach kin ekranizację przygód Rico Rodrigueza. Nieprędko, ale zobaczymy.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, firma producencka L+E Pictures zakupiła prawa do zrealizowania filmowej adaptacji Just Cause. Pewnie nie kojarzysz takiego przedsiębiorstwa, dlatego wspomnę, że zostało ono założone w 2006 roku przez Erica Eisnera, syna Willa Eisnera, czyli szefa Disney'a w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

L+E Pictures wskazało już pierwsze nazwiska osób, które zajmą się L+realizacją filmowego Just Cause. Za produkcję ma odpowiadać Adrian Askarieh z Prime Universe Productions, graczom znany przede wszystkim z obrazu kinowego na podstawie serii Hitman. Natomiast scenariusz ma napisać Michael Ross, nieco mniej doświadczony, bo mający na swoim koncie fabułę tylko jednego filmu - "Turista" (horror klasy B).

Reklama

O samym filmie na razie nic nie wiadomo i pewnie przez długi czas niczego nie będzie wiadomo, dlatego że znajduje się on póki co na bardzo wczesnym etapie produkcji. Dotychczas na światło dzienne wyszła tylko wiadomość o tym, że bohaterem filmu będzie znany z gry Rico Rodriguez i że, tak jak w grze, będzie wykonywał karkołomne misje na tropikalnych wyspach, zlecone przez amerykański rząd.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy