Będzie czwarte rozszerzenie do World of Warcraft

Nadchodząca wielkimi krokami premiera World of Warcraft: Cataclysm to nie jedyna świetna informacja dla fanów WoW-a. Mamy kolejną - Blizzard już planuje kolejny, czwarty dodatek do swojego MMO.

7 grudnia odbędzie się premiera zapowiadanego od bardzo dawna dodatku World of Warcraft: Cataclysm. Ledwo poznaliśmy tę datę premiery, a Blizzard już informuje o planach związanych z wydaniem kolejnego rozszerzenia. Nikt nie mówi na razie nic konkretnego, ale producent obiecuje, że to, z czym będziesz miał do czynienia, będzie niesamowite.

"To, nad czym pracujemy, jest niesamowite" - powiedział na temat czwartego rozszerzenia John Legrave podczas wywiadu, jakiego udzielił zachodniemu serwisowi o grach GameInformer.com. Zdradził w nim również, iż jest już po pierwszych spotkaniach w tej sprawie i że w ich trakcie określono już, w jakim kierunku mają iść twórcy kolejnego dodatku.

Reklama

Legrave oznajmił, że pomysł nań jest już gotowy i że wszystkim w zespole wydaje się ekscytujący, co oznacza, że wszystko znajduje się na dobrej drodze. Nie wiadomo, czy będzie to ostatni dodatek, ale na pewno będzie on, zdaniem twórców, dobry.

Jak wiemy, Blizzard pracuje nie tylko nad kolejnym rozszerzeniem do World of Warcraft, pierwszą dodatkową kampanią do StarCrafta II oraz Diablo III, ale także nad zupełnie nowym MMO, na temat którego na razie nikt nie chce pisnąć ani słówka (jego oficjalnej zapowiedzi mamy doczekać dopiero w 2012 roku).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rozszerzenie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama