Reklama

Battlefield 4 zapowiedziany... przez przypadek?

Co prawda dla większości z was nie będzie to żadne zaskoczenie, ale i tak warto napisać, że Battlefield 4 powstaje. Electronic Arts napisało o tym "przy okazji".

O braku zaskoczenia piszemy dlatego, że chyba nikt nie oczekiwał, iż seria Battlefield skończy się na "trójce". Niemniej informacja o "czwórce" powinna zainteresować wszystkich miłośników wojennych gier akcji. Skąd, tak w ogóle, się o niej dowiedzieliśmy?

Otóż Electronic Arts w swoim sklepie internetowym Origin postanowiło zachęcić graczy do przedpremierowego zakupu Medal of Honor: Warfighter, obiecując ekskluzywny udział w beta-testach Battlefield 4. Ta obietnica została usunięta z oferty tak szybko, jak tylko wieść o niej zaczęła się rozprzestrzeniać.

Reklama

"Elektronicy" nie zapowiedzieli jeszcze nowego Battlefielda, ale wygląda na to, że prace nad nim już trwają. A skoro premiera Medal of Honor: Warfighter ma się odbyć jesienią tego roku, można wywnioskować, że beta-testy Battlefield 4 nie są tak odległe, jak mogłoby się nam zdawać. Czyżby EA zaplanowało je już na przyszły rok?

Póki co Electronic Arts nie zamierza przybliżać żadnych szczegółów dotyczących nowego Battlefielda. Wzmianki o udziale w beta-testach gry w ofercie Medal of Honor: Warfighter już nie ma. Czy jej pojawienie się było przypadkiem, czy też może kontrolowanym przeciekiem, tego się pewnie nie dowiemy.

Battlefield 3 ukazał się w październiku ubiegłego roku i zdobył rzesze fanów, zarówno wśród graczy, jak i branżowych recenzentów. Średnia ocen gry w portalu GameRankings wynosi około 85%.

Córka słynnego pisarza autorką nowych przygód Lary

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zaskoczenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy