Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Battlefield 3: Pierwsze recenzje wersji PC!

Już jutro odbędzie się amerykańska premiera Battlefielda 3. Na dzień przed debiutem produkcji studia DICE pojawiły się recenzje gry w wersji PC. Czy mamy hit?

Redakcja serwisu IGN wystawiła Battlefieldowi 3 w wersji PC ocenę 9/10. Wśród zalet wymieniono niezły tryb dla pojedynczego gracza, oprawę graficzną oraz wciągający multiplayer. Recenzent narzekał jednak na kilka irytujących błędów silnika gry, które nie psuły rozgrywki, ale wpływały na klimat.

Reklama

Z kolei portal Joystiq, który przyznał Battlefieldowi 3 notę 4,5/5, uważa, że kampania dla pojedynczego gracza jest niezła, choć nie przynosi tyle zabawy. W trybie single nie można też - jak w Battlefield: Bad Company 2 - niszczyć dowolnie budynków, wszystkie zniszczenia są bowiem oskryptowane.

Recenzent dodał też, że jeśli dla kogoś najważniejszy jest "singiel", trudno byloby polecić Battlefielda 3, która nie oferuje niczego nowego poza świetną oprawą audiowizualną. Przyjemność z rozgrywki obecna jest natomiast w multiplayerze, brak w nim jednak pewnego balansu.

Jedną z najwyższych ocen - 9,5/10 - przyznał serwis magazynu Game Informer. Redakcja pisma uważa, że Battlefield 3 posiada jak dotąd najlepszą w serii kampanię dla pojedynczego gracza. Z kolei w multiplayerze najlepszym, według recenzenta, jest tryb Conquest oferujący zabawę dla maksymalnie 64 graczy. Narzeka on jednak na menu gry, którego funkcję pełni tutaj główna strona Battleloga oraz większych zmian w znanej już formule zabawy sieciowej.

W sumie średnia ocen Battlefielda 3 w sieci według serwisu Metacritic wynosi 93%. W większości recenzji wynika, że głównym daniem gry jest multiplayer, a tryb dla pojedynczego gracza został potraktowany przez jej twórców, jako dodatek.

Poniżej znajdziecie spis pozostałych, które się już pojawiły:

- IGN - 9/10

- Joystiq - 4,5/5

- Game Informer - 9,5/10

- GameTrailers - 9,2/10

- FZ.se - 5/5

- 1UP - A-

- GameSpy - 5/5

- Evereye.it - 9,2/10

- AusGamers - 9,8/10

- GameRactor Sweden - 8/10

- GameReactor Denmark - 9/10

- Games.cz - 9/10

- PC Games.de - 87%

- GameStar.de - 9/10

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje